CZK
KATEGORIE
          Všechny kategorie

          O společnosti

          Jsme na trhu od roku 2000

          Naše společnost byla založena v roce 2000 a máme již za sebou 2 desetiletí poctivé práce. Za tuto dobu jsme navázali úzkou spolupráci s mnoha kvalitními dodavateli z různých koutů světa, z nichž někteří nás doprovází na naší cestě od samého začátku. Svou pozici na trhu budujeme v těsné blízkosti našich zákazníků, jejichž potřeby jsou pro nás hlavní motivací a inspirací dalšího rozvoje společnosti.

          Firma TB EPOX s.r.o. se zaměřením na velkoobchod a maloobchod se strojními součástmi, především s ložisky a souvisejícími produkty.

          Náš přístup

          Vývoj ukázal, že firma potřebuje vlastní výrobu hydraulických hadic. Tu firma zahájila o rok později. V současné době se firma zabývá maloobchodem, velkoobchodem, výrobou a opravami hydraulických hadic, opravami - repasemi hydraulických válců a řezáním plochých ozubených řemenů.

          Zahrnuli jsme také do svého výrobního programu obráběcí a soustružnické práce, a jiné servisní služby podobného charakteru.

          Distribuce zboží

          • Osobní odběr na provozovně v České Třebové 
          • Přepravní službou PPL váha do 31,5 kg 
          • Možnost dodání na výdejní místo (Zásilkovna do 5 kg, PPL SMART do 31,5 kg)

          Naše služby

          Našim zákazníkům nenabízíme jen samotný produkt, ale i naše know-how. Odborníci z naší společnosti poskytují všem zákazníkům své odborné technické znalosti, díky kterým se myšlenky, tužby či potřeby našich zákazníků mohou proměnit v komplexní řešení, které bude takzvaně ušité přímo na míru.

          Také praktické zkušenosti našich odborných poradců z daných oborů využíváme pro technologickou podporu výroby. Ať už v procesu zpracování mléka, nebo v dalších potravinářských výrobních procesech, jsme schopni zákazníkům poradit i asistovat při testování a vyhodnocování výsledků prováděných technologických zkoušek. Za aktivní podpory našich dodavatelů zákazníkům rovněž zprostředkujeme nejnovější poznatky z výzkumu a vývoje i zkušenosti z jiných zemí.

          Jsme přesvědčeni, že technická podpora a servisní služby jsou nedílnou součástí nakupovaného produktu. Náš tým servisních techniků je proto připraven řešit na místě u zákazníka nebo v našich moderně vybavených dílnách veškeré požadavky na servisní zákroky.

          Kvalita produktů a služeb

          Naše společnost klade velký důraz na kvalitu produktů i služeb, které poskytuje. 

          Od roku 2007 jsme držitelem certifikátu ISO 9001.

          Kde nás najdete

          Sídlo naší společnosti TB EPOX s.r.o. najdete Grégrova 650, 560 02  Česká Třebová. Technické i administrativní zázemí, tj. kanceláře, servisní dílny, školicí místnosti a sklady o celkové ploše 2,4 tisíce m2, nám umožňuje poskytovat kvalitní logistické i servisní služby.

          49°54'47.693"N, 16°26'46.248"E


          Havarijní služba


          Prvotřídní kvalita


          Rychlé jednání


          Individuální přístup

          © Copyright 2024 TB Epox s. r. o. - všechna práva vyhrazena