strojní součásti

O společnosti

Firma TB EPOX s.r.o. vznikla v roce 2000 se zaměřením na velkoobchod a maloobchod se strojními součástmi, především s ložisky a souvisejícími produkty.

Vývoj ukázal, že firma potřebuje vlastní výrobu hydraulických hadic. Tu firma zahájila o rok později. V současné době se firma zabývá maloobchodem, velkoobchodem, výrobou a opravami hydraulických hadic, opravami - repasemi hydraulických válců a řezáním plochých ozubených řemenů.
Zahrnuli jsme také do svého výrobního programu obráběcí a soustružnické práce, a jiné servisní služby podobného charakteru.

  • Sídlo firmy včetně výroby a velkoobchodního skladu je v České Třebové na ulici Grégrova - u letiště.
  • V našem sortimentu naleznete všechny typy a všechny značky ložisek a strojních součástí, ty které nemáme na skladě zajišťujeme v co možných nejkratších termínech, ve většině případů do 24 hodin, a to jak od tuzemských, tak i zahraničních dodavatelů a partnerů.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis nabízeného sortimentu, co se týká určení typu závady, oměření a určení vadné součásti přímo na místě, zpětnou nabídku v cenových relacích v návaznosti na kvalitě a včasném dodání. Dále poskytujeme poradenský a technický servis a to bezplatně. Stálým zákazníkům zajišťujeme dovoz zboží zdarma až na místo určení.

ETICKÝ KODEX FIRMY TB EPOX s.r.o.

Firma TB Epox Firma TB Epox 

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Políčko Jméno a příjmení nesmí být prázdné.

Telefon/mobil:
Políčko Vaše telefonní číslo: musí obsahovat číslo.

E-mail:
Políčko E-mail musí obsahovat e-mail.

Text dotazu:
Políčko Text dotazu nesmí být prázdné.

@ 2021 TB Epox s. r. o. - všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek eNEXT | Mapa webu