CZK
KATEGORIE
          Všechny kategorie

          Jaký je rozdíl mezi klasickými klínovými řemeny a úzkými?


          Na první pohled mohou klasické klínové řemeny a úzké klínové řemeny vypadat docela podobně. Při podrobnějším prozkoumání však začneme vidět rozdíly. Tyto odchylky se mohou zdát malé, ale důležitost výběru správného řemene pro Vaše stroje nelze podceňovat.
          Jaký je tedy rozdíl mezi klasickým klínovým řemenem a úzkým klínovým řemenem?

          Klasické klínové řemeny

          Průkopníkem těchto řemenů byla společnost Gates, existují již více než jedno století. Naleznete je v každém průmyslovém odvětví v zemích po celém světě.

          Klasické klínové řemeny jsou používáné díky nákladově efektivnímu způsobu přenosu energie. Tyto řemeny se vyznačují tichým provozem, nízkými nároky na údržbu a vysokou účinností, díky čemuž se jedná o jedny z nejoblíbenějších řemenů na trhu.

          Klasické klínové řemeny zapadají do řemenice ve tvaru písmene V. Boky klínového řemeny jsou zůžené a dokonale zapadají do řemenice, aby se minimalizovalo prokluzování. Existuje mnoho typů klasických klínových řemenů, včetně obalovaných nebo ozubených.

          Vybrat si můžete v sekci řemenů.

          Úzké klínové řemeny

          Tento druh řemenů byl vytvořen v důsledku poptávky po přenosu vysokého přenosu síly se sníženými nároky na prostor.

          Tyto řemeny mají vylepšenou konstrukci ve srovnání s tradičními klínovými řemeny. To dává schopnost úzkým klínovým řemenům přenášet vyšší výkon, než klasické klínové řemeny stejné velikosti.

          Klínový tvar těchto řemenů poskytuje vyšší úroveň podpory než klasické klínové řemeny, to znamená, že k přenosu zatížení je zapotřebí méně řemenů, takže lze snížit hmotnost a velikost pohonu.


          Havarijní služba


          Prvotřídní kvalita


          Rychlé jednání


          Individuální přístup

          © Copyright 2024 TB Epox s. r. o. - všechna práva vyhrazena