strojní součásti

ŘEMENICE - POUZDRA

 

SIT S.p.A

Skupina SIT S.p.A je stěžejním členem skupiny Scaglia se sídlem v Cusagu (oblast Milána). Historie společnosti sahá až do roku 1968 a posledních více než 50 let se plně zaměřuje na výrobu, vyvoj, konstrukci  a distribuci vysoce kvalitních řešení a komponentů pro přenos energie a výkonů v průmyslových aplikacích po celém světě, s cílem zvýšit produktivitu strojů a systémů svých zákazníků. Společnost SIT má 7 výrobních center, 6 dceřiných společností a působí na třech kontinentech (celkem asi 25 000m2). 

Výrobní závod ve Val Brembilla a mechanizované logistické centrum v Cusago ( 18 000 m2, 60 000 produktů a 200 000 vyřízených objednávek ročně) Nabízí vysoce kvalitní řešení a komponenty pro přenos výkonu v průmyslových aplikacích po celém světě – skladem nejširší sortiment řemenic a příslušenství.

SIT SpA = nejlepší řešení technických aplikací v přenosu výkonu

Společnost SIT patří do velké průmyslové skupiny, jejíž počátky sahají až do roku 1838, kdy mateřská společnost začala vyvíjet a vyrábět technologické komponenty pro textilní průmysl a později diverzifikovala svou výrobu do segmentu mechanických převodů. Dnes, díky více než 50 letům specifických zkušeností s přenosem energie a úzce spolupracujícímu týmu vysoce kvalifikovaných odborníků, společnost usiluje o neustálé technologické inovace s cílem nabídnout ta nejlepší aplikační řešení v mechanických pohonech.

Centrum výzkumu a vývoje SIT sídlí v Itálii, stejně jako hlavní výrobní a logistické centrum. Ke globálnímu úspěchu přispívají dceřiné společnosti na třech kontinentech se sídlem v Německu, Francii, Švýcarsku, Španělsku, Spojených státech, Šanhaji a Indii.

 

Společnost TB Epox s.r.o je distributorem pro ČR. Nabízíme řemenice - ozubené a klínové s plným středem, nebo pro uchycení pouzdry TAPER BUSH a zakázkovou výrobu i s povrchovou úpravou.

Stránky výrobce: https://sitspa.com/

 

 mini ikona PDFkatalog ke stažení: Aluminum-pulleys

 mini ikona PDFkatalog ke stažení: Poly-V-Pulleys.pdf

mini ikona PDFkatalog ke stažení: SERLOCK-Self-Locking-BushingsSERLOCK-Self-Locking-Bushings

mini ikona PDFkatalog ke stažení: SIT-flanges

mini ikona PDFkatalog ke stažení: SIT-Timing-pulleysSIT-Timing-pulleys

mini ikona PDFkatalog ke stažení: SIT-V-pulleys

mini ikona PDFkatalog ke stažení: Taper-bushing-SER-SIT

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Políčko Jméno a příjmení nesmí být prázdné.

Telefon/mobil:
Políčko Vaše telefonní číslo: musí obsahovat číslo.

E-mail:
Políčko E-mail musí obsahovat e-mail.

Text dotazu:
Políčko Text dotazu nesmí být prázdné.

@ 2021 TB Epox s. r. o. - všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek eNEXT | Mapa webu