strojní součásti

Ploché hnací řemeny

VYSOKOVÝKONNÉ ŘEMENY

GTI - Vysokovýkonné řemeny pro středně až vysoce výkonnostní třídy. Dobrá odolnost proti oděru a opotřebení. Odolný vůči působení tuků a olejů. Anti statický. Dimenzován pro drsné válcovny, řezačky mramoru, sekačky, hoblovky apod.

GGT - Řemeny pro tangenciální pohon v textilním průmyslu. Antistatické. Odolnost proti odběru a tepelná odolnost. Resistentní proti oleji a prachu. Zaručují dobrou přilnavost a vysoký výkonnostní stupeň. Určen pro několikanásobný pohon.

DG - Unášecí řemeny se symetrickým zdvojeným povrchem ze speciální gumy zaručující stabilní vlastnosti. Antistatické. Použití na falcovačkách a klihovačkách, spirálových bandážovacích strojích, u pohonu válečkových transportérů, u třídících poštovních strojů, v papírenském a kartonážním průmyslu atd.

DG HS - Vysokorychlostní řemeny pro skládací a lepící stroje.

T-E - Vysoce výkonné ploché hnací řemeny pro široké použití. Tangenciální pohony, obecně lze použít pro malé průměry řemenic.

ST160, SS200 a SS240 - Určeny jako náhrada celokožených řemenů. Lze je spojovat lepením, šitím a sponkováním.

UTI - Řemeny s pracovní stranou z chromové kůže. Ve srovnání s podobnými se syntetickým povrchem jsou tyto doporučovány především pro pohony, kde dochází k velkému zatížení. pracovní strana z kůže umožňuje krátkodobé prokluzování bez poškození. Pro pohony s kuželovými koly, pohony s přesouváním řemenů např. rámová pila, sekačka, drtič kamene, papírenský průmysl, pohon mlýnů a jiné, ale také pro křížový pohon.

UUI - Řemeny s oboustranným povrchem z chromové kůže. Vlastnosti a oblasti použití jako UTI, ale je určen převážně pro několikanásobné a křížové pohony.

DG-E - Vysoce výkonné řemeny se zvýšeným nánosem eleastomeru. Velmi vhodné pro kartonážní a papírenský průmysl (např. dutinkovače apod.).

 

 

 

V případě zájmu nebo dotazů nás kontaktujte prostřednictvím KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE,
nebo nás kontaktujte telefonicky na prodejně +420 465 531 189,
nebo nás naštivte osobně na adrese TB EPOX s.r.o., Grégrova 650, Česká Třebová.

 

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Políčko Jméno a příjmení nesmí být prázdné.

Telefon/mobil:
Políčko Vaše telefonní číslo: musí obsahovat číslo.

E-mail:
Políčko E-mail musí obsahovat e-mail.

Text dotazu:
Políčko Text dotazu nesmí být prázdné.

@ 2021 TB Epox s. r. o. - všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek eNEXT | Mapa webu